| sufletsell a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de 6 luni jumate! Sunt timida la inceput pana prind curaj.El nu m-a atins(pipait ) deloc, si eu cred ca ii este teama sa nu ma supar pe el, ce sa fac va rog ajutati-ma dati-mi niste sfaturi!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

I ai mana si pune i pe unde vrei tu, sa vezi cum ii trece teama

| neutrino a răspuns:

O relatie are succes numai atunci cand cei doi au aceleasi ganduri, aceleasi idealuri si aceeasi putinta. La voi nu este cazul si crede-ma ca nu are legatura cu aceasta sectiune.

| Yones_Cezar_1999 a răspuns (pentru neutrino):

Nu vrei sa aiba si aceeasi varsta aceeasi zi de nastere? acelasi chip? aceeasi ****? ce fel de om esti? doamne ferste aici serios! gandeste inainte sa scrii!

| Yones_Cezar_1999 a răspuns (pentru neutrino):

Acuma sa vb cu tine!
1. scrie corect gramatical adica asculta si tu ce ai scris:
"Sunt impreuna cu un baiat de 6 luni jumate! " adica te intalnesti cu un bebelus carew nu are nici 2 ani!
si 2 vorbiti deschis intr-un oras(orasul e cea mai buna locatie ) sau pe mess!

| neutrino a răspuns (pentru Yones_Cezar_1999):

Dragule, se pare ca ai gresit adresa. Nu-mi atribui ceea ce nu am scris si nu avea pretentii pe care tu insuti nu le poti respecta. O zi buna!

| WarriorInReserve a răspuns:

Ia-l de mâini şi joacă-te cu ele să te saturi.

| JenniferD a răspuns:

Poate nu te imbraci deloc provocator, poate nu ai forme, poate el nu simte nevoia de asa ceva. ia-ti niste bluze mai decoltate pantaloni scurti sau rochite scurte si incepe tu cu atingerile ca ca stie si el ca are mana libera la tine.