| biancaaaaay a întrebat:

Bună, sunt împreună cu un baiat de o saptamana si vreau sa il excit ( nu va ganditi la prostii, stam doar pe afara impreuna )... nu stiu de ce am dorința asta nebuna laughing)). Ce sfaturi mi-ati da? fara sa il ating prea mult. Voi băieții cum va excitati? laughing funda pentru cel mai complex răspuns :*

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si tu vrei sa il exciti afara in public? nu e mai comod undeva retras?

| cosmin986522 a răspuns:

Sa inteleg ca el e primul pe care vrei sa-l exciti? daca nu ii pui macar mana pe p____a nu prea ai cum

| corbulalbrosu a răspuns:

In momentul in care observi ca se uita/te prveste la/pe tine mimeaza ca iti mangai sanii sau daca esti mai indrazneata "pasarica". De asemenea ai putea sa-i prezinti bineinteles cu totul "accidental" sau "ca din intamplare" chiloteii mai ales daca ai niste boxeri de dantela sau tanga.Incearca,fii si tu mai creativa.Limbajul corpului si mimica fetei pot juca un rol foarte important mai ales daca te vei imbraca intro rochita sau o fustita care sa iti lase cat mai mult din picioarele tale la vedere.

| AleisterHN a răspuns:

Mergeți la un suc și intrați amândoi în baie la bărbați, fă-i un oral și aia e.

| alexstar_1336 a răspuns:

Pai iti mai scapi si tu telu' pe jos, ba te duci langa el si il atingi pe gat big grin