| Random1999000 a întrebat:

Buna, sunt impreuna cu un tip de 3 saptamani. Cand ne intalnim ne intelegem destul de bine si avem despre ce vorbi, dar de o saptamana a plecat la el acasa si nu am vorbit deloc de atunci pana acum. Desi inainte sa plece am vorbit sa ne vedem dupa ce vine, dar cum nu am vorbit de o saptamana is un pic derutata, sa ii scriu eu? Oricum inca nu se simte ca relatia ar fi un pic mai serioasa. PS: avem amandoi 20 de ani

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ești sigură că aveți o relație?

| Random1999000 explică (pentru Andreeush):

Pai de pe la inceput m-o intrebat daca vreau sa fim impreuna. Gen am si eu viata mea nu am ajuns sa depind de el, doar ca is confuza si nu stiu ce sa fac mai suntem impreuna sau nu.

| HellGirl15 a răspuns:

Nici o fata nu ar trebui sa faca primul pas in acest caz. Ideea e ca (parerea mea) baiatul ar trebui sa faca primul pas. Daca el nu o sa iti scrie inseamna ca nu are sentimente pentru tine.

| Random1999000 explică (pentru HellGirl15):

Nu am ajuns sa depind de el ca am si eu viata mea, da is un pic trista ca nu s-o gandit la mine tot timpul asta. Si cand vine in Cluj si imi scrie sa ne vedem cum sa ma comport? Gen sa par ca si cum totu ii ok...