| mihai1234567 a întrebat:

sunt in clasa a 6a dar este o fata din a 9a dar o plac.si nu stiu cum sa ii spui, ziceti-mi niste metode dar nu imi spuneti ca nu am sanse imi ziceti niste metode sau nu. dau fundita urgeent

Răspuns Câştigător
| Claudia_4756 a răspuns:

laughing si mie imi place de unu de a7a si is in clasa a9a deci poate si ea te placewinking nu ai de unde sa stiitongue faza naspa e ca sigur are ea cv prieteni din astea naspa acre daca cumva ar iesi cu tine ar face misto de eawinking stiu din proprie experientabig grin

4 răspunsuri:
| Andreyyw a răspuns:

Cum sa zic eu ...nu merge niciodata la fete cu lectiile invatate de acasa Fa ce iti trece prin cap in momentu ala Baga'te in seama cu ea ar fi un inceput sau prin prieteni sa ajungi la ea...

| BubleBluexD a răspuns:

Uite spre exempu ai putea sa et duci la ea sa o intrebi ce mai face cum mai e blah blah chesti din astea chatterbox Si lasa emotile acasa si invit`o in oras la un suc o prajiturahee hee Fa tot ce`ti vine p moment in cap :* Dar nu vreau sa fiu rea dar dupa mine nu stiu ce sa zic de fata asat e mai maer si nah poaet fata a mai trecut prin relatii si poate sa te lasa oricand oh go on Dar ma rog chatterbox fac cum crezi u ca`i mai bine :* Bafta big hug sper sa reusesti puppy dog eyes [fundita?]puppy dog eyes

| AmelyRain a răspuns:

Esti prea mic pentru ea serios, daca e o intepata, nici n-o sa se uite la tine decat daca arati mai mare

| foxi a răspuns:

E cam mare pentru. tine! Nu vreau sa suferi! Cauta ceva mai potrivit pentru. tine!