| OFM a întrebat:

Buna sunt in clasa a VII-a si imi place de o fata de la mine in clasa azi in timp ce am plecam acasa cu ea ca sta pe straduta unde stau si eu cand am ajuns la poarta la ea ne-am luat la revedere dar ea mea zis sa stau putyn sa imi zica ceva iar atunci m-a sarutat si dupa aia a plecat in curte.
intrebarea mea este maine cand o intalnesc nu stiu ce sa ii zic sunt pur si simplu blokat mah puteti ajuta please.

9 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Sa te conporti normal cu ea, sau chiar sa fii cel mai apropiat de ea.

| Andru1996 a răspuns:

Super frum...dk m'ar saruta si p mine de fapt m'a sarutat dar decat de cateva ori:@...laughingrolling on the floormah uh fi tupeist fii nebun nu regreta nimicsmug

| andreii2 a răspuns:

O saluti, si o pupi pe obraz.Incearca sa o iei de mana, nu cred ca te va rspinge.Usor usor ajungeti la o relatiewinking

| zeitaana a răspuns:

Pai nu stiu eventual ia-o de mana. daca nu va vede nimeni sarut`o si spune-i ce simti cel mai binewinking

| Florin_2297 a răspuns:

Spune-i ce simti, crede-ma nu vei regreta daca o placiwinking.

| shadovv a răspuns:

Wow. Spune-i adevarul. Comporta-te cu ea de parca ati fi impreuna si apoi intreab-o daca ar vrea ca relatia voastra sa evolueze intruna mai stabila. Oferai si un cadou (de preferat o floare). Chestiile astea inseamna mult pentru fufe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tea sarutat inseamna ca te place. Maine, daca stati cate doi in baca fa schimb cu colegul/colega ei si pune-i ana ta pe a ei. Daca nu si-o trage poti sa ii spui ce simti dar fa cumva sa nu pari fatalau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatu meu, vezi-ti de scoala...ai timp de din astea cand crestihappy

| loredana_2543 a răspuns:

Nu stiu eu prea multe despre relatii dar stiu cum gandeste o fata si daca tea sarutat poate inseamna ca te place si poate a plecat in curte pentru ca nici ea nu a stiut ce sa faca in continuare.Mai bine ai incerca sa lamuresti lucrurile, dar mai intre 4 ochi bine?