| Luca00087c a întrebat:

Bună sunt în Germania In clasa 5 si imi place de o eleva (Din Romănia) Si nu stiu cum sa ma comport

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, comportate frumos cu ea, vorbestei frumos si fii imbracat frumos cand treci pe langa ea!

4 răspunsuri:
| BullseyeShot a răspuns:

Pune mâna pe carte şi încearcă să construieşti un viitor mai întâi.
Oricum relațiile alea nu sunt serioase.
Dar dacă ai chef să pierzi timpul, baftă în continuare!

| Micutzu_Iuly_1998 a răspuns:

Sa te comporti ca un caine

| MariannN20 a răspuns:

Zic sa vorbesti cu ea, sa te comporti frumos si sa faci cumva sa rada. dar inca esti prea micut daca esti in clasa a 5-ea
eu zic sa mai astepti muultt si dupa vin fetele
ai grija cu internetu asta si nu lua sfaturi de la orisicine ca nu toti sunt asa de treaba in cat sa te ajute cu ceva
deocamdata concentreaza-te pe scoala

| Violleta2022 a răspuns:

Scrie-i in romaneste pe Fb-ul ei.