| anonimaDeLa3 a întrebat:

Sunt indragostita nebuneste de un baiat(ma place si el). Vorbeste f dragut cu mine si mi-a zis de multe ori ca tine mult la mine si ca nu vrea sa ma faca sa sufar, pentru ca suntem departe unul de altu, adica in orase diferite(13 km distanta)... Mi-a zis ca daca ar putea face ceva pentru mine ar face si multe lucruri de astea si ma alinta si se poarta extraordinar cu mine, chiar simt ca ma place, intelegeti voi! Credeti ca o sa ne putem intelege la fel de bine mai mult timp, adica pana la vara, cand el se muta la mine in oras? Credeti ca o sa tina relatia asta la distanta? Va rog ajutati-ma... Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Savy a răspuns:

Cum a rezistat pana acum o sa reziste si de-acu incolo. 13 km zici? Pai cand esti purtat de dragoste, 13km ii zbori pe jos in maxim o ora. Presupun ca exista si mijloace de transport, in 20 de minute va puteti vedea.

4 răspunsuri:
| ღBrUnEtHaAaღ a răspuns:

Da, insa spune-i asa:
mie chiar mie teama ca relatia asta s-ar putea rupe fiindca suntem la distanta insa te rog mult sa pastram aceasta relatie ca mai putin pana te muti si oras sh o sa fim un cuplu fericit

mergi pe lael, fai o vizita, se va bucura mergi cu masina daca ai una

| Allexutsa_8314 a răspuns:

Da! O relatie la distanta poate dura, stiu din proprie experienta. Doar ca nu trebuie sa lasi timpul sa treaca degeaba in relatia voastra...incearca sa fi cat se poate de apropiata de el si sa faci tot posibilul sa ii fi mereu pe plac.

Sper ca te'am ajutat. pup

| doinitza12 a răspuns:

Da. dar trebuie sa depui efort pentru a o mentin.sai scrii.sal suni. si altele de genul acesta

| Kylexy a răspuns:

Mama ce distanta 13 km pai 13 km ii fac in somn laughing aia numesti tu distanta.