| Mihaiiiiii a întrebat:

Sunt innebunit dupa o fata de la bloc.Numa la ea imi este gandul.Cred ca m-am indragostitcrying. Nu stiu ce sa fac.Suntem ff. buni prieteni de mult timp.Si mie cam rusine sa ii spun ca o plac. Poate se va rusina. Dati'mi un sfat va rog din suflet.broken heart. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti fie rusine. Fetelor le place sa auda ca cineva tine la ele. si este o dovada de curaj sa ii spui asta. un sfat: nu ii spune pe mess sau prin sms. spune-i fata-n fata. eu una, urasc cand un tip zice ceva prin mesaje. mi se pare mult mai dragut sa ma invite undeva in oras, poate la un suc si atunci sa vorbim. mai ales daca suntem foarte buni prieteni. Succes!

6 răspunsuri:
| ИОМЭD a răspuns:

Daca o vrei neaparat ca iubita incearca, s-ar putea sa simta si ea la fel, dar pe viitor o s-o pierzi ca prietena daca sunteti apropiati.
Gandeste-te bine la ce doresti de la fata aceea

| Anna_6465 a răspuns:

Trebuie sa iti iei inima-n dinti si sa-i spui, indiferent de raspuns. Poate te va accepta cine stie.Cum se spune:incercarea moarte n-are.winking. Dar scuze ca intreb, cati ani ai?

| Meganos a răspuns:

Ancerca pentru anceput sa o scoti la o prajitura, faceti o plimbare prin parc dupa o alta zi fa la fel si cand incepeti sa va cunoasteti calitatile spune-i ceva de genul"cred ca m-am indragostit de tine, te plac mult ma simt bine an compania ta sunt un alta persoana"daca vezi ca te evita nu are rost nu te place.

| par3ye a răspuns:

Incearca la un sun sau undeva cu barca pe un lac dar tptusi gandeste bine, ca dac vrea nu mai sunteti prieteni si sunteti un cuplu si daca va desparti nu mai sunteti puitin daqr daca nu e perfect dar spun sa incerci

| fanty a răspuns:

Du-te la ea.si spune-i daca te refuza mai incarca daca te refuza si a doua oara a treia e cu norochee hee... dar mai sunt atate fete frumoase!

| Mihaiiiiii explică:

Anitsa am 16 anibig grin...

Multumsc tuturor de sfaturihappy>big grin