| Taylor9999999999 a întrebat:

happy Sunt intragostit de o fata, si ea ma place si ne intelegem fff bine big grin aseara i-am trimis o poza pe facebook in care scria "Nu vreau sa te pierd niciodata" si ea a zis "ba o sa ma pierzi" de atunci m-a pus pe ganduri si m-a intristat. :/ o iubesc foooarte muult si mi-ar fi foarte greu sa o pierd, cred ca ma intelegeti. Ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa nu o pierd ajutati-ma, va rog :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate a glumit. Oricum sa stii, daca ea vrea cu adevarat sa o pierzi o vei pierde. Nu ai cum sa o tii cu forta in viata ta. In rest poarta-te asa cum te-ai purtat mereu si mai ales asa cum stii ca ai cucerit-o. Aceasta e calea nu alta.

| SorinTudor a răspuns:

Fetele au un simt ciudat pentru a tachina baietii happy

| slenderica a răspuns:

O sa o pierzi daca esti lache si nu actionezi.

| Taylor9999999999 explică (pentru slenderica):

Si cum sa actionez?

| slenderica a răspuns (pentru Taylor9999999999):

Pai te duci la ea si ii zici ca vrei sa fiti mai mult decat prieteni si daca iti zice chestii gen : "nu as vrea sa stricam prietenia dintre noi" ii zici ca ai destui prieteni si nu mai vorbesti cu ea.

| Paul3kileDeCurcan a răspuns:

Confrunt-o si intreab-o direct care a fost treabahappy ca sa stii sigur daca se merita sa continui. daca te vrea, de bine. daca nu, urmatoarea. exista si metode alternative de a o convinge fara sa vrea, dar nu se merita.