| IS_Ionella_1999 a întrebat:

Buna sunt Ionela..am o intrebare penibila dar sunt ingrijorta..prietenul meu a fost virgin..eu am fost prima lui iubita. Si am facut dragoste pot ramane insarcinata daca el si-a dat drumu in mine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Insa cu conditia ca sexul sa fi fost intretinut in perioada fertila a ciclului tau menstrual. Adica in perioada de mijloc a ciclului tau, aproximativ intre zilele a 10-a si a 18-a.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Să fie într-un ceas bun!
Partea proastă nu e că a fost virgin, ci doar că e inconștient și iresponsabil.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dar cum altfel crezi ca apar copiii?

| Klandestin a răspuns:

Da poti sa ramai insarcinata! Du-te baga repede pastila de a2a zi!
Bafta, si data vitoare mai mare grija tongue si protejeazate

| Goddess23 a răspuns:

Indiferent ca femeia barbatul sau amandoi sunt virgini asta nu inseamna ca daca ejacularea are loc in vaginul tau nu ramai insarcinata. Da ai ramas insarcinata daca ai fost in PERIOADA FERTILA.

| reyandy45 a răspuns:

Atata timp cat nu i-ai inghitit sperma, e ok.

| SilverStar0104 a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata atata timp cat el a terminat in tine, nu conteaza da era sau nu virgin.

| SilverStar0104 a răspuns:

Da, poti ramane insarcinata atata timp cat el a terminat in tine, nu conteaza daca era sau nu virgin.