| elenutza_3292 a întrebat:

sunt noua p-aici...si am si eu o intrebare pentru voi...mai sunt cateva zile si vine aniversarea mea cu prietenul meu de 1 an si apoi dupa 3 zile vine ziua lui...si nu stiu ce cadouri sa ii iauthinking ma puteti ajuta? va rog frumos?:*:*:*pupic pentru toti:*.

Răspuns Câştigător
| alexa_3638 a răspuns:

Frumos... un anisor impreuna .nu stiu ai putea sa faci o pernuta personalizata cu o poaza facuta impreuna. s-au alt obiect. mie mi se pare un cadou frumos pentru aniversarea voastra. Iar pentru ziua lui .depinde de buget .ai putea sa ii ei un parfum, un ceas ceva ce stii ca poartea. o bratara etc... tu trebuie sa ii stii cel mai bine gusturile. sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce buget vrei sa te incadrezi?

| CevaNormal a răspuns:

O daaaaaa 1 anisor este ceva foarte frumos. Si eu nu demult am sarbatorit asa ceva. Nu e greu sa iti dai seama ce cadou ar prefera sau ce ar fi iubit foarte mult, ca doar aveti 1 an impreuna. Nimeni nu sti ecel mai bine dacat tinewinking