| anonim_4396 a întrebat:

Sunt noua pe aici.am o poveste lunga sper sa nu va plictisesc.Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare decat mine si am fost cu el 4 zile in care ne-am sarutat si chestii pe care le fac copii de varsta noastre nu intelegeti gresit.eu nu l-am uitat.pentru ca avem prieteni comuni si iesim de multe ori afara impreuna am fost intr-o livada impreuna cu gasca si cu el si ne-am:* de cateva ori, au fost pupicurihee hee nu saruturi, as fi vrut eu, am fost si la piscina cu el si cu gasca si s-a purtat foarte frumos cu mine ba chiar m-a ajuta sa invat sa inot si mi-a zis sa ma tin de gatul lui si ne-am luat in brate si imi zicea sa ne aruncam de mana in apa bineinteles ca eu nu prea am vrut.la piscina mai era un fost coleg de al lui care se tot dadea la mine demult si s-a dat si in ziua aia.si nu-s el se uita asa ciudat la el cu toate ca era prieten cu el.si in sfarsit am reusit sa scap de prietenul lui cel stresantlaughing. si stateam eu asa pe patura si a zis sora geamana a lui sa ma dea cu crema pe spate sa nu ma ard.si am simtit mai multe maine pe spatele meu si am inceput sa zic sa nu fie nesimtiti si m-am ridicat si el a zis asa la vrajeala a pai eu am auzit ca ai zis sa te dau eu cu crema. da eu: Ai auzit gresitlaughing. si ma rog se tot dadea la scoala la mine si dupa aia si la altele... Oare ii place de mine sau doar face la misto...astept raspunsuri papalove struck:X:X:X:X:X:*

5 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Cre ca te place

| christina1370 a răspuns:

Buna:)

eu cred ca te place. Incearca sa te apropii un pic mai mult de el si vezi ce reactie are. daca se mentine atitudinea lui-e clar- vrea sa fiti impreuna. daca da inapoi inseamna ca l-ai speriat, si ori nu e sigur, orica nu vrea ceva serios.
daca se dadea si la alte fete inseamna ca e un fel de "maccho man". oricum e posibil, daca chiar te place sa renunte la lucrurile astea.
Bafta.

http://www.starszone.eu/SPAM/membrii.php?id=6182
xoxo

| CristinaElena96 a răspuns:

Te place sigurtongue
:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ii place de tine apropo tare faza cu crema :Xlaughing

| shtephie a răspuns:

Cu sigurantza te place :X
Iubiti'va mult :*