| Andreea:">Puusik a întrebat:

Sunt noua pe aici:. As dori si eu niste informatii.Seara inainte de culcare gasesc pe bichini o substata albasad. De la ce gasesc aceasta substanta alba? Si sunt inca virgina.Si de la ce varsta e normal sa gasesti aceasta substanta pe bichini? Multumesc anticipatkisskisskiss

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ea apare cu 1-2 ani inainte de prima menstruatie.

4 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

"Substanta alba" e secretia vaginala care se produce atunci cand te exciti.Nu conteaza ca esti virgina, nu are nici o legatura. Daca apare e normal, nu exista o varsta la care ai dreptul sa te exciti.happy

| Allegria a răspuns:

Da` tu cati ani ai? ca vad ca nu prea ai habar de anumite lucruri. e absolut normal, no problem!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uuh... mai nou de pe la 13 ani trebuie sa mentionezi ca esti virgina? big grin

mda laughing

| andeealaura a răspuns:

E ceva normal...nu-ti face grijihappy