| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua pe aici si mi s-a parut a nu fi chiar o pierdere de timphappysunt curioasa sa aud parerile multora legat de situatia in care iubesti dou barbati in acelasi timP.vi s-a intamplat? cum ai procedat? as vrea sa inchei acest capitol de tot insa este greu.De ales cu atat mai putinsad se completeaza prea mult unul pe altul si grav este ca nici nu stiu unul de celalaltsad

Răspuns Câştigător
| sam a răspuns:

Pe unul tot il placi(iubesti) mai mult! alege'l pe ala si desparte'te de celalalt! Gandeste'te la ei dar gandeste'te si la tine(ar putea afla unul de celalalt) ...si atunci ai putea sa ii pierzi pe amandoi...straight face

Iti doresc multa putere ca sa faci asta, sunt sigura ca o sa ai nevoie! happy

ti pup!

10 răspunsuri:
| scumpikkk a răspuns:

Stai ca nu am inteles exact, esti cu amandoi, sau stai cu unu si il iubesti si pe altu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deisee, daca ai fi tu in situatia asta? sa zicem ca el ar fi un curvar si nu te-ar avea doar pe tine de mintit ci inca vreo 4-5, cu perspective de narire a numarului. ce ai face? din ce spui tu inteleg ca nu conteaza cati sunt.ca undes doi e loc si de al treilea, si de-al patrulea si tot asa, atata timp cat nu stiu unii de altii. iar cu completarea nu tine.fiecare e unic si mereu va avea ceva deosebit de celalalt.asa ca ...alege.ori esti femeia unui singur barbat. ori esti a tuturor.

| valy a răspuns:

Nu poti ca sa iubesti in acelasi timp 2 persoane in cazul tau 2 barbati in acelasi timp in acelasi mod...parerea mea este ca la unu chiar tii il iubesti.si pe celalalt din cauza purtarii, sau a ceva legat de el te minti singura ca il iubesti...ai putea sa faci o comparatie intre cei doi.si sa vezi care mai de care.care sa comportat mai bine sau cu care esti mai fericita cu acel ramane.nu iti bate joc de celalalt ca o sa iti vina si tie un moment in viata in care o sa isi bata si cineva joc de tine si nu stiu cat de bine o sa iti convinawinking

Răspuns utilizator avertizat
| dana1986 a răspuns:

Nu cred ca il iubesti pe nici unu cu adevarat, pentru ca atunci cand iubesti cu adevarat nu mai vezi altceva decat persoana respectiva. Fa ceva cat mai repede pentru ca nu poti trai asa la nesfarsit.

| myworldis5784 a răspuns:

Oofff am patit si eu si am incercat sa renuntz la ambii stii de ce, deoarece am avut nevoie sa vad care ma iubeste cu adevarat?
Si stii ca din aia 2 unul desi eu l-am parasit el never nu a acceptat ideea si a mers pina in pinzele albe ca sa ma reintoarca inapoi, incearca si tu si daca unul din ei te iubeste cu adevarat acela si se va pronunta mai tare!
Sper sa nu faci o ALEgere gresita, nu fugi dupa 2 ca daca se afla ramii fara nici unul si in plus cu ura amindurora!
Bafta mare

| ÅñdRa a răspuns:

Stiu cum e...am trecut si eu prin asta.
Si am stat si m-am gandit mai bine la cel care merita sa fie cu mine.
Gandeste-te cu care dintre ei te intelegi mai bine, care dintre ei stie sa te aprecieze si sa te respecte, care dintre ei tin mai mult la tine si care dintre ei ar fi in stare la orice ora din noapte si din zi sa te ajute.
Si ascultati inima doar atunci iti vei da seama care este raspunsul

| deeutzabr a răspuns:

Din cate am inteles eu daca se completeaza unul pe celalt inseamna ca esti cu amandoi in acelasi timp, e bine ca inca nu au aflat unul de altul.Acum totul depinde de tine pune-i la incercare sa vezi care tine mai mult la tine si care nu.Inventeaza ceva cu o prietena de a ta si pune-o sa se dea la iubitii tai si vezi cum reactioneaza ei. Pune-o sa-i sune sa le trimita mesaje si care iti spune adevarul cu ala ramai ca sunt sigura ca unul din ei ar vrea sa mai fie cu una.Totul depinde de tine cum aplici capcanele, eu ti-am dat doar un exemplu.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tepes@ s-a intamplat la modul ca la un moment dat am realizat ca ei se completeaza si stiu ca nu este in regula sa tin cont de asta pentru ca nu pot avea o relatie cu 2 in acelasi timp. Cu unul locuiesc iar cu celalalt ma vad mai rar insa daca conteaza relatii sexuale nu am intretinut decat cu cel cu care locuiesc si mi-e teama sa nu fie doar curiozitatea despre nr 2 si sa nu regret.pe de alta parte mi-as dori sa pot sa termin cu ambii; am uitat sa precizez ca se si cunosccrying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Myworld@ m-am gandit si la varianta asta insa as fi egoistasad sa ma gandesc doar la mine pentru ca asta ma enerveaza foarte mult faptul ca-s confuzasadii iubesc pe amandoi iar ei hmm unul imi demonstreaza asta zilnic iar celuilalt nici nu i-am dat ocazia sa o facasad cred ca cel mai bine este sa termin cu amandoistraight face