| misu_7777 a întrebat:

Sunt noua zici si tocmai m-am uitat la acea emisiune,, I didn`t know i was pregnant " si m-a pus pe ganduri chiar daca nu prea am de ce ma teme. Acum vreo 2-3 luni am facut`o cu iubitul meu. In primele 2-3 minute am facut fara prez dar va dati seama ca nu si-a dat drumul in mine. Si mentionez ca era la o zi dupa ciclu. Mie imi vine regulat si nu am dureri. Dar mereu sunt ingrijorata. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| seby19 a răspuns:

Dormi linistita. Daca ti-a venit ciclul de atunci totul e in regula.

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu zic ca asta e de-abia inceputul, pana la menopauza ai sa ai la ce sa te gandesti, ca inca nu s-au inventat metodele anticonceptionale sigure 100%.

Răspuns utilizator avertizat
| misu_7777 explică:

Si dupa aceea mentionez ca si-a pus prezervativ