| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt o fata de 16 ani ( neinpliniti inca) si as vrea sa stiu cateva informatii despre dezvirginare. as vrea sa o fac cu pr meu si st virgina. sunt destul de dezvoltata dar vreau sa stiu cum e. ca e pentru prima data. si mi-e frica intr-un fel. stiti voi la ce ma refer(fetele) dau funfitza. :*

7 răspunsuri:
| Daiana_1431 a răspuns:

Daca simti ca esti pregatita e ok. Nu are de ce sa iti fie frica, daca va protejati o sa fie bine. Nu trebuie sa ai emotii nu nimic pentru ca te va durea. S'ar putea sa iti curga sange sau nu, asta depinde de organismul tau. Desi nu cred ca esti atat de dezvoltata la varsta asta pentru lucrul asta, dar este alegerea ta. happy

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Cat mai repede oricum! Trebue sa-i zici cat mai repede! Parerea mea e ca la 16 ani nu esti gata sa fii mama! E mai rau daca trece timpul!:-s ai garija de tine!

| vasiledumitru a răspuns:

Daca vrei sa o faci te ai gandit la consecinte, te-ai gandit ca e pacat, fa o fapta buna si sa vezi cum o sa te simti si fa o fapta rea si vezi cum o sa te simti, si daca vei face sex te vei simti mult mai urat, si iti va fi rusine de tine, chiar daca poate nu atunci dar mai tarziu sigur.

| Creatza_4434 a răspuns:

Daca tu crezi ca esti intr-adevar pregatita, nu te retine nimic.La mine prima oara a fost superb, am avut parte de un preludiu ca la carte si nu pot spune ca m-a durut, asta si pentru ca ``primul`` a fost foarte tandru si atent la absolut orice detaliu. Daca esti hotarata fa-o, dar PROTEJAT.Succes

| nebunatica_2307 a răspuns:

Buna
daca o faci te-as sfatui sa va protejati.adevaru e ca doare putin... putin mai mult.acum depinde si de prietenul tau cat de tandru e sau daca ii palce sa fie violent.ai nevoie de un preludiu inainte si ce conteaza cel mai mult:sa nu fi stresata sa te simti linistita sia sa te relaxezi. daca tu esti relaxata va durea mai putin

succes si sper ca ti-am fost de ajutor:*

| Allecsa_4478 a răspuns:

Buna! eu am 15 ani si am facut`o cu prietenul meu cu care sunt de 1 an jumate.sincer pe mine nu m` durut deloc pentru ca m-a luat usor a bagat`o incet. daca vrei sa te dezvirginezi sincer cea mai buna pozitie e cea de "capra"nu glumesc nu doare aproape deloc.(asa am facut eu cu ellove struck). si acum depinde si de baiat cum e. daca te iubeste si il iubesti iti zic sigur ca o sa fie placut pentru amandoi.conteaza doar sa te ia usor mai la inceput sa te poti obisnui cu ceva acoloblushing. sper ca te-am ajutat:*

| claudi a răspuns:

Fa-o ca o sati placa pe bune