| Bodo_4070 a întrebat:

Buna sunt Proaspat pe TPU! In primul Rand vreau sa va salut pe toti! Am o intrebare. Ce credeti ca le-ar face pe fete cele fericite? Sa le inebunescti complet?(am si eu o printesa si vreau sa o dau pe spate)

Răspuns Câştigător
| Anda_4662 a răspuns:

Stii ce puiule, nu cred ca ar trebui sa-ti rasp eu la aceasta intrebare, dar am totusi un raspuns... nu vreau nimic, decat sa ma iubesti! Te iubesc baby!

3 răspunsuri:
| misu a răspuns:

De vrei so dai pe spate pune-i piedica

| Vulvatron a răspuns:

Mai ai nevoie de parerea altora la ce raspuns ti-o dat Anda? happy sa fiti fericiti in continuare tongue

| mryadidas a răspuns:

Nu sunt fata dar.cred ca iti pot da un sfat... daca esti u si prietena ta cei de la avatar ati putea sa va logoditiwinking