| MinnieLoves a întrebat:

Sunt putin nelinistita.pe 13 iunie mi-a venit menstruatia normal care a durat 7 zile, luna asta mi-a venit pe 11 o pata maronie, apoi pe 12 a revenit la culoarea normala ca in alte dati si cu dureri foarte mari de burta si ovare. Problema este ca azi e a4a zi si a revenit iar la culoarea maronie de la inceput ca si cand s'ar termina. Sa-mi fac griji ca a tinut mai putin decat de obicei? Mentionez ca am avut un contact neprotejat de vreo cateva secunde, apoi am continuat protejat. Nu stiu ce sa cred:-s

4 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Ori vine barza ori nu vine.
Cel mai bine e sa te duci la farmacie iei un test de sarcina. iar daca tot mai continua problema asta du-te la un ginecolog.

| wiufh a răspuns:

Daca erai insarcinata nu ai fi avut deloc menstruatie luna asta.
Nu cred ca e ceva grav, majoritatea fetelor nu prea au un "program fix".

| Mσηιι a răspuns:

Pai. menstruatia nu se regleaza chiar nici dupa 3, 4 anihappy
poate sa iti vina dereglata.
in rest nu stiustraight face.
Sper ca ti.am fost de folos.

| MinnieLoves explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Nu stiu ce sa zic.mi se pare imposibil totusi, dupa cum a zis si Lylyathinking adica menstruatia s-a manifestat normal.tot cu durerile alea nasoale pe care le am in primele 2 zilesad