| filipromina a întrebat:

Buna sunt Romina si as vrea sa-mi spuneti cum arata iubirea ideeala la vreo 11-12 ani! dau funda!

Răspuns Câştigător
| MrawrrD a răspuns:

Buna si tie.
Sincer? La 11-12 ani, iubirea e o joaca, dar este cea mai frumoasa, pentru ca atunci daca va despartiti, nu aflati ce inseamna "sa suferi". Din punctul meu de vedere, este mult prea devreme sa te bagi intr-o relatie, vei avea vreme toata viata ta sa iubesti si sa fii iubita la randul tau. Dar, ca sa iti raspund mai pe intelesul tau la intrebare, iubirea ideala la 12 ani arata cam asa: iesiti in parc, va plimbati, daca mergeti la aceeasi scoala puteti invata impreuna. Atunci descoperi ce este iubirea de fapt, cum arata ea si asa mai departe. Totul depinde de voi. Multa bafta! happy

4 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

Dulceeee happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 12 ani nu exista iubire deloc, dapai ideala.

| Iony_5207 a răspuns:

laughing la 10-11-12 ani exista iubire doar pentru jucarii. Traieste-ti copilaria si nu te complica cu lucruri de genul pana cel devreme, 14 ani. happy

| Epiico a răspuns:

Iti spun eu cum CARTEA ARATA CEL MAI frumosrolling on the floor