| alexxx a întrebat:

Sunt si eu curios cam cat se castiga pe luna la filmele xxx la baieti si fete

1 răspuns:
| Atotstiutorul a răspuns:

Nu esti platit pe luna esti platit in functie de cate filme faci si ce categorie de filme faci.
spre exemplu sandra romain castiga undeva la 1200-1500E pe film depinde si ce face in filmul ala.si ce gen este filmul, dar ea castiga bine pentru ca este foarte cunoscuta si are zeci de filme in spate, sunt altele care nu castiga asa de bine, dar ti-am spus depinde de categoria de filme daca spre exemplu faci un film cu "bataie"sau "extreme" castigi mult mai mult,
la baietii nu cred ca mai mult de 400-500 de E pe film asta asa cu indulgenta. dar ca sa castigi banii astia trebuie sa ai zeci de filme in spate.