| [:X]Symo[:X] a întrebat:

Buna sunt Simonabatting eyelashes stau cu un baiat de o luna si ceva si eu il iubesc mult:X pentru ca eu sunt genul de persoana care prinde drag foarte repedesad
Dar el nu im iimpartaseste acelasi sentimentsad bine ma gandesc ca poate si din cauza varstei. eu am 16 ani. sunt o copila pe langa el. el are 19anihappy
Eu sunt o fata relativ cuminte in schimb el e vagabond. umbla mereu... vagabontestee ii place sa vbeaska cu multe fete.
Eu sunt virgina si l-am lasat sa se kulke cu alte fete pentru ca eu nu vreau sa-mi pierd virginitatea la varsta asta... si acum ma simt aiurea ca stiu ca se culca cu altele...
Nu stiu ce sa fac?sad Ce as putea face ca sa ma iubeasca si el?sad
Astept raspunsuri pop:*

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Asculta de klass ca ti-a dat un raspuns excelent.Eu i-as da fundita. Da copila uita cit mai repede un asa golan ca asa golan poti gasi pe orice colt de strada nu-ti vinde sentimentele si corpul asa de usor!

| kllass a răspuns:

Daca continui cu el, anul asta s-a terminat sigur cu virginitatea ta.Aici ma refer la unul din cele trei orificii.Depinde cit de golan e,, iubi,,.
Intrebare:crezi ca ar putea sa te respecte vreodata dupa ce stie ca-i dai voie sa se culce cu altele? Nu-mi raspunde... mi-am raspuns singur:ai 16 ani.
Nu ai putea sa faci nimic sa te iubeasca, dragostea ori e ori nu e.Mai bine intrebai cum ai putea sa faci sa nu-l mai iubesti.
Zi merci ca e o,, puta,, si are impresia ca e mare crai prin atitudinea asta. Daca iti arata mai multa atentie ...in intrebarea ta se va strecura si cuvintul prezervativ. Dur... dar ar trebui sa te trezesti.

| bianca_1917 a răspuns:

Ai facut o mare greseala ca l'ai lasat sa se culce cu alte fete de acum inainte nu te va mai respecta. oricum banuiesc ca nu a facut'o vreodata. daca i'ar pasa de tine nu s-ar duce sa se culce cu altele, iar de la 16 la 19 ani nu e o mare diferenta.eu zic sa nu te mai chinuiesti pentru ca nu merita iubirea ta. pierzi timpul degeaba.iti doresti sa traiesti alaturi de el stiind ca nu e numai al tau si ca il mai imparti si cu alte nu stiu cate fete?

nu va ajunge sa te iubeasca ci doar "te tine de buna" asa cum zic baietii adica uh esti prietena oficiala(fata cuminte care il iubeste si este dispusa sa faca sacrificii pentru el) si el umbla cu nu stiu cate cu care face si sex...

te foloseste deci nu te mintii singura ca va ajunge vreodata sa te iubeasca.stiu ca nu iti va fi deloc usor sa te desparti de el dar crede'ma este singura varianta ca sa iti fie tie bine.ca el gasesti multi dar ca tine sunt mai rarhappy

sincer imi pare rau ca treci prin asta. dar trebuie sa te trezesti daca nu o termini cu el acum mai tarziu iti va fi mult mai greu si vei suferi mai mult.bafta si pe viitor fii mai atenta ce permiti baietilor nu uita "cum ii inveti asa ii ai" si fa'te respectata mai mult, meriti asta, nu te lasa calcata in picioare de oricine si nu mai pune suflet pentru toti fii mai precautahappymult noroc