| sexygirl78 a întrebat:

sunt tare stresata deoarece mama mea s-ar putea sa nasca dar nu stiu exact.Ma puteti ajuta? deci ii vine ciclul odata si dupa aia nu mai vine nu stiu cat timp. apoi o doare burta. Voi ce cedeti?call me:*crying

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba mama ta este bolnava decat insarcinata.

| AndaWest a răspuns:

Si chiar daca e, nu trebuie sa fii stresata u ca e destul de mare si stie ea ce face cu corpul eihappystai linistitakisspoate vei avea si vreun fratior sau vreo surioarasmug

| 1micdamare a răspuns:

Noi credem ca s-ar putea sa fi insarcinata si sa ai extrauterina!

| emanuel_1610 a răspuns:

Nu cred ca e insarcinat. O avea niste probleme hormonale ceva...thinking
Sa se duca la un doctor...winking

fundita?