| teutza_2626 a întrebat:

Sunt Teo, am cunoscut un baiat care a spus ca ma place si m-a intrebat si el pe mine daca imi place de el raspunsul a fost categoric da. El nuprea mai vb cu mine.Ar trebiu sa le spunem si colegilor despre asta? Ce -ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,traieste-ti iubirea ta frumoasa, inceputul ei sau orice simti acum, fara sa-ti pese! Parerea celorlalti nu a contat cand ai hotarat ca-ti place de baiatul respectiv.De ce ar conta acum? Trateaza cu indiferenta orice comentariu si intrusilor taie-le-o scurt, nu e treaba lor ce faci tu cu viata ta personala! Mult noroc!

3 răspunsuri:
| andru8700 a răspuns:

Colegii tai nu trebuie sa stie chiar tot iar cu baiatul ar trebui sa stai serios de vorba daca are pe altcineva sa nu te mai raneasca crede-ma am trait-o pe propria mea piele

| teutza_2626 explică:

Multumesc din suflet! Si imi pare rau pentru tine dar terog daca poti sa-mi raspunzi si mie la urmatoarea intrebare:daca o fata afla si spune la altcineva si se raspandeste ce fac?

| teutza_2626 explică:

Multumesc!