| anonim_4396 a întrebat:

sunt tipa cu otetul. aha astazi mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ. dar problema este ca nu mi-a venit ciclul.de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

...adica, continui sa nu te duci la medic? esti culmea! esti chiar culmea. du-te la medic, ce dumnezeu chiar esti copil mic, nu intelegi ca trebuie sa tratezi lucrurile cu seriozitate pentru ca altfel iti poti risca viata sau chiar poti ramane sterila? de unde ai tu "reteta cu otetul"?

5 răspunsuri:
| zu a răspuns:

Buna, iti dau un sfat.decat sa te stresezi punand intrebari aici, unde nimeni nu iti poate da un raspuns concret.mai bune mergi la un ginecolog, si vezi ce este in neregula cu tine.succes

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu stiu care tipa ci otetul, far stiu ca Natura se joaca cu noi de numa` numa`, asa ca se mai intampla si bizarerii, ca ciclul tau sau altele, intelegi?! Protectia e - ar trebui sa fie - Sfanta!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cate zile ti-a intarziat? Testul e sigur sigur doar la 7-10 zile de intarziere facut din urina de dimineata. Se mai poate sa fi luat vreo boala si inflamatia pelvina sa determine intarzierea menstruatiei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ghici de ce? ia du-te la doctor si sigur afli, ba mai mult, os te si tratezi si scapi de probleme care s-ar putea inrautati daca mai stai mult sa intrebi pe aici! happy

| daniela_5151 a răspuns:

Nu intotdeauna testul iti da raspunsul corect consulta un medic...