| anonim_4396 a întrebat:

sunt un baiat pe nume Steven si de 4 ani am fantezi cu Hannah Montana o visez noaptea in toate pozitile, cand fac sex o pun pe prietena mea sa poarte o peruca blonda, in timpul actului sexual ascult aceasta melodie http://www.youtube.com/watch?v=YlmYqQ-sthA mai ales cand se aude acel "ohhh yeahhh" am fost la un psiholog si mi-a zis ca singura mea sansa e sa fac sex cu Hannah Montana cea ce este impsibil pentru ca Miley nu o sa vrea sa poarte peruca va rog ajutati-ma dau funda!

P. S Tin sa va cer scuze tuturor fanilor Hannah Montana/Miley Cyrus

7 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Fiecare om ar fanteziile lui.Incerca sa renunti la aceasta fantezie.

| Alexutzica a răspuns:

Doamne fereste! Am trait si am auzit-o si pe asta!
Nu te mai uita la Hannah Montana non-stop, ca iti dauneaza creierului!

| nikoVIP a răspuns:

Esti nebun ai nevoie de un psihologlaughingmai rau de un psihiatru laughing

| allexandraaaaa a răspuns:

Doamne!

| Nishuman a răspuns:

Copile...tu esti inca mik...acum.ai in jur de 13 ani.cum sa visezi tu ma.un actor din desene? inseamna ca esti disperat.eu.sincer.cautam o alta fata.de acolo de unde esti tu.mai frumoasa.si o visam pe aiahappy

| Shadder a răspuns:

Matura, marker, actiune!

| Shutthefuckup a răspuns:

Omule esti bolnav rolling on the floor)))!