| miki_6623 a întrebat:

sunt un baiat si am 13 ani si nu mai sunt virgin si am o prietena de 15 ani si este virgina si ne lasam sa ne pipaim de toate si as vrea foarte mult sa o fac cu ea dar nu stiu cum sa o cunving ca in camera singuri nu vrea numai pe strada...

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Mai bine cauta sa ai relatii sexuale cu tipe peste 18 ani, ca la 15 ani pentru o fata e mult prea devreme, nu'i strica viitorul, experimenteaza cu fete majore dispuse sa te ajute. ah si nu uita sa-ti faci tema la mate

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

La 13 ani tie iti arde de sex? Doamne! Adevarat "ce a ajuns lumea asta". Daca nu vrea, nu vrea. Las-o! Bucura-te macar ca esti cu o fata mai mare ca tine si vede-ti de copilaria ta, lasa sexul, o sa ai destul timp mai tarziu de asta. ^_^

| andreeutzaa a răspuns:

O.O 13 ani? Tu te crezi matur doar pentru ca ai o viata sexuala activa? Wtf se intampla cu copiii din ziua de azi? Vorbiti de sex de parca ar fi un lucru necesar la varsta asta.Eu am 15 ani si imi e scarba rau de voi! Sunteti superficiali si faceti sex doar pentru o placere fizica! Sexul se face cand simti dragoste pentru persoana respectiva, si tu la 13 ani nu ai nici cea mai vaga idee de ce inseamna sa iubesti. Daca fata are capul pe umeri si nu vrea tu nu ai cum sa o reduci la dorinta ta prosteasca de a face sex cu ea.Noi fetele ne implicam intr-o relatie si exista si multe pericole pentru noi(cum ar fi sarcina).
Eu la 13 ani ieseam afara, ma dadeam in leagan si cantam ca disperata si apoi ma uitam la scooby doolaughing Acum la 13 ani sunt deja niste sexologi expertilaughing) saraca Romania!

| noneee a răspuns:

Nah...tu pe l 13 ani te uitai la scooby doorolling on the floor)).eu m uit si acum l 19...

foarte dragut va stricati copilaria

la 13 ani va arde de sex, pai l 18-20 o sa fiti nimfomani si o sa ajungeti violatori pana mearolling on the floor)rolling on the floor)

| AnneMarie_9433 a răspuns:

Leago de un scaunel aopi bagai-o tareeeeeee

| BuBu_3625 a răspuns:

Daca nu vrea, cauta alta!

| violetaosuna a răspuns:

Daca iti arde de sex asa de vreme fai un sex oral prima data si a doua ora incepi cu sex oral si dupa aia o faci cu ea si vezi cum nu ar sa refuze incerca sex oral daca crezi cati place si nu uita de prezervativ

| mrrr a răspuns:

Iao prin surprindere si daca nu vrea cu fortawinking