| ZuzaPinky120 a întrebat:

Sunt ZuZu (porecla mea) si vreau sa ma imbrac mai mult gen emo...nu vreau. sa fiu dar imi place sa ma imbrac, deci spuneti-mi si mie niste videoclipuri, stiri, imagini, site-uri sau chiar pareri si magazine. Dau funda...mersi love struck pah si scuze de categoriewinking

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai emo e un stil f misto. ia-ti multe bratari lanturi haine cu imprimeuri blugi slim fundite fatu un breton intr-o parte o suvita colorata:X.

| ZuzaPinky120 explică:

Ms love struck iti raman datoare...

| ZuzaPinky120 explică:

Dar mie mie cu scoala...eu sunt in clasa a 6 si nu stiu ce sa zic de suvita c mama nu cred c am lasa sh mai ales c scoala asta crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google : brookelle bones, katie babyface, kiki kannibal, amor hilton, dani gore.