| Madutza24 a întrebat:

Buna tau. Pe data de 8 ianuarie 2018 am făcut chiuretaj, eram însărcinată in 2 luni Si o saptamana. Iar de aseara si azi ma doare burta îngrozitor, spatele si picioarele deasupra genunchilor. Sunt normale aceste dureri?

32 răspunsuri:
| DeeDee817 a răspuns:

Mai lasă-ti fata in pace, comuniști dracu ce sunteți! Dacă a făcut avort e strict problema ei, nu a voastră! Fiecare face ce vrea cu viața ei! Și cu ce o faceți criminala? Sunteți mai presus sa o judecați? Ii creștea-ti voi copilul? Mai bine așa decât sa sufere prin spitale ai aruncat prin canale. Da, e normal sa te doară

| kiri11 a răspuns:

Nu cred ca unele decizii trebuie judecate de oameni, nime nu are acest drept happy. Draga madutza24, in cazul durerilor pentru genunchi, daca vor persista si nu vor trece, iti recomand terapia magnetica cu benzile magnetice knee active. In cazul in care durerile se agraveaza, viziteaza un doctor. Sanatate si ai grija de tine si de deciziile din viitor happy