| AndreeaC21 a întrebat:

Bună, tin sa zic din prima ca nu ma sperii de o posibila sarcină, doar ca nu știu unele lucruri, deciii, sunt în perioada de ovulație si partenerul meu și-a introdus degetele cu sperma in vagin le-a ținut acolo ceva timp, e posibil sa rămân doar din cantitatea aia mica?

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Normal ca exista sanse, de ce ar introduce voit degetele cu sperma.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil sa ramai insarcinata cu degetele!

| Hyperion7 a răspuns:

Https://youtube.com/......?/playlist

Poate te ajuta!
Legat de "experiența" ta, exista posibilitatea sa ramai, asta, mai ales, daca sperma a fost abia ejaculata și introdusa destul de adânc în vagin.

| dullcat a răspuns (pentru Hyperion7):

Nu e nimic acolo care sa explice astfel de scenarii deplasate care se tot repeta pe aici.

| Hyperion7 a răspuns (pentru dullcat):

Nu o sa întreb care e satisfacția în momentul în care întorci sperma in vagin, in contextul in care ar trebui sa știi minimul minimorum vizavi de educația sexuală și să știi că sperma in vagin=sarcina.
Dar mă rog.