| Nume123 a întrebat:

Buna toata lumea, am o problema am 16 ani si m-am despartit de fost mea iubita acum 1 an si inca ma ajung sentimentele ea este cu un baiat care ma intrece la fizic cum ar veni si nu stiu cum sa fac sa o cuceresc.

Răspuns Câştigător
| AdyAdeluş a răspuns:

Buna! In timp ce este intr-o relatie nu este indicat sa faci ceva sa o cuceresti. Abia dupa ce se va desparti poti sa actionezi serios.Pana atunci arunca-i priviri si cuvinte dulci. Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Deocamdata nu cred ca ai vreo sansa sa o cuceresti din moment ce ea e implicata intr-o relatie, mai asteapta si vezi cum evalueaza relatia lor...

| AdyAdeluş a răspuns:

Iti multumesc pentru ca ai ales raspunsul meu castigator si poate te imi pot ajuta. Daca da trimite-mi un mesaj si eu iti voi da raspunsul si adresa mea de mess.

| Nume123 explică (pentru AdyAdeluş):

Daca poti adauga-ma la prieteni pe mess caius_nedved11@yahoo.com

| December a răspuns:

Pai a trecut un an, ea are deja pe altcineva de care probabil ca i place. Sincer sansele tale sunt de mici sa o recuceresti. Eu unul m-as orienta spre altcineva, asa cum a facut si eawinking.