| SuperCoacă a întrebat:

toti baietii din clasa spun ca sunt urata si cred ca nu o sa am vreodata un prieten. Oare e adevarat ce spun ei? Prietenele mele si verisoara mea spun ca nu sunt urata. Pe cine sa cred? Va rog, ajutati-ma! crying

Răspuns Câştigător
| eduardinoedy a răspuns:

Am avut si eu in clasa o fata, iar toti baietii ziceau ca e urata si faceau misto de ea. Partea nostima e ca tocmai mie imi placea de ea. Iti dau un sfat. Daca ai in clasa un baiat care te place, sigur nu se va demasca deoarece vor rade toti de el; asa ca daca ai un baiat mai linistit prin clasa, sunt cam vreo70% sanse sa te placa. Intra cu el in vorba cand sunteti doar voi singuri si mai departe succes!

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uita-te draga in oglinda si vezi daca ti place ce vezi nu mai trage de unu si altu cu intrebarea asta[baietii te vad urata, fetele nu, care i parerea ta

| anaid a răspuns:

Uita-te in oglinda si intreab`o pe tipa de acolo daca esti sau nu urata.Ea o sa iti spuna adevarul cu siguranta.Nu mai lua in seama comentariile si parereile altora, decat daca sunt constructive.
Important este cum te simti tu, nu cum te vad altii.

| LiveYourLife a răspuns:

Tu cum te crezi?
ce conteaza parerea altora conteaza cum te simti tu in pielea tawinking
si daca nu iti place ceva la tine incearca sa schimbi acel ceva
dar nu te mai lua dupa parerea altora mai ales cand sti ca nu e asa

| Whatthehell66 a răspuns:

Pe baieti rolling on the floor

| Georgy_7404 a răspuns:

Daca ai un prieten (baiat amik) in care ai incredere roaga-l pe el sa iti spuna sincer ce crede despre tine dar sa nu fie din cls de la u si apropo dc ne intrebare pe noi de unde vrei sa stim daca nu te cunoastem nu stim cum arati

| TheFeeye a răspuns:

Punga de hartie.

| nIMic_3176 a răspuns:

Esti urata!

| SuperCoacă explică:

@dodo31

Numele meu e crisan adela cristina si...atat
*Multumesc anticipat!*

| dodo31 a răspuns:

Poate esthi in clasa cu mine ca si eu am una care ii facem asa te cheama cumva alexandra? laughing)) daca da esthi o urataaaa