| devilish a întrebat:

totul a inceput pe 18 cand am avut balul bobocilor(eu fiind a 9a) si la jumatea serii am intalnit un baiat, pot spune ca mie una mi-a placut din prima si lui de altfel. Iar cu o jumatate de ora inainte sa plec m-a sarutat cam un minut(cu limba), nu se mai oprea! nu ca nu'mi place, dar am facut cel mai prostesc lucru, nu mi-am luat la revedere de la el inainte sa plec din cauza ca nu mi'm dat seama! iar cand m-am intors nu mai era. Pot spune ca mi-a cerut id, i l'am datt dar nu ma bagat inca in lista.nu stiu ce sa cred, adica a fost primul meu sarut cu liba si mi-a placut la nebunie!

El nu e din acelasi liceu cu mine dar e tot din bucuresti cu un an mai mare.Acum nu am chef de nimic, parca in capul meu ar fi un buton de delurale cu scena aia cu sarutul, nu mi'l pot scoate din cap cu nimic.Sapt care vine dau si teza iar eu nu am niciun chef si nu am nici capul acolo pentru a invata ma gandesc doar la el, ce pot sa fac? sunt putin disperata ca numai la asta ma gandesc.

Răspuns Câştigător
| ElenaDianaLiana a răspuns:

Nu esti disperata.se mai intampla.mai ales daca a fost primul tau sarutlove struck. zic sa dai de el intr-un fel si sa vezi ce se intampla.adica sa te combini cu el sau sa afli daca vrea si asa mai departe.ca sa poti si tu sa te concentrezi la teza.Bafta!