| doareustreet a întrebat:

Buna tpb dupa ce m-am despartit de fosta acum 4 ani imi arunca niste priviri ciudate in ochi de fiecare data cand ne intalnim acum cateva luni am fost la o petrecere si a fost si ea invitata iar eu ma sarutam afara cu alta cand m-a vazut a plecat foarte devreme de acolo de obicei sta pana la gata si cand ne intalnim e cu privirea tot in pamant. ce sa fie?

7 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Probabil nu te-a uitat, sau isi aduce aminte de tine iar acum te uraste, clar este ca nu face pe indiferenta sau nu stie cum sa arate, vad ca nici tu nu ai uitat-o, deci poate sa zica si ea la fel.

| Randomuser2000 a răspuns:

Nu stiu, cam bate la ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofticata.

| Mihai985624 a răspuns:

Regreta despărțirea si nu poate sa uite trecutul. Uneori sentimentele neexprimate se transforma in ura/invidie/nu-mai-vreau-sa-l-vad-niciodata/nu-l-mai-suport/si-alte-prostii. Are sens chestia asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic, se simte jenata si atat! Este ceva normal la cei care se despart.
Vezi-ti de viata ta si evita sa mai dai ochii cu ea!

| FrumuselulPpPpPp a răspuns:

In primul rand, este o diferenta enorma intre TPU si TPB - pare umilitor pentru The P! rate Bay sa-l compari cu fecala aceasta de site.
Revenind la subiect, invata sa privesti lucrurile dintr-o perspectiva diferita.
Cu siguranta, fata ti-a dezvaluit, fara sa vrea, o portita de acces catre pasarica ei.
Cazul tau este banal, tu trebuie doar sa gandesti ca un mascul Alpha, profitand de slabiciunea fetei.
Este important sa stai cu cat mai multe fete simultan, ca sa-ti dezvolti simturile masculine - deci, nu este nicio problema cu cate tipe te lingi.
Linge-te cu cate vrea puta ta si nu uita ca fosta o sa coboare oricand sa-ti ia testiculele in gura.

| doareustreet explică:

Ce poate insemna contactul vizual cu o persoana de sex opus daca de fiecare data acea persoana te priveste fix in ochi timp de cateva secunde?