| DariaAlexandraGrigore a întrebat:

Bună TPU, a folosit vreuna din voi spermicide? Oare sunt eficiente? Nu as lua anticoncepționale ca nu am acte sexuale regulate.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Folositi PREZERVATIVUL ca nu doare, nu musca, nu are efecte secundare, nu contine chimicale precum spermicidul, nu contine hormoni ca anticonceptionalele sau pastila de a doua zi, si este cel mai ieftin produs de pe piata, care te protejeaza in totalitate, atat impotriva unei sarcini cat si impotriva BTS.

| andreidmbm a răspuns:

Nu ar fi mai simplu cu prezervativ?! Intreb si eu pentru un prieten.