| Ruxu a întrebat:

A vrea si eu un sfat:Cum pot sa ma despart de prietenul meu.Suntem de ceva timp si nu mai tin nimic pentru el.Am avut si niste probleme si etc.Desti cum pot sa ma despart de el fara sa-l ranesc.Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

E ca şi cum i-ai spune unui om că vrei să-i tai un picior dar te întrebi cum să-i spui asta mai frumos. Păi nu există o manieră mai frumoasă care să nu-l rănească. Oricum va fi rănit. Baftă!

3 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa te desparti de el pentru ca nu il mai iubesti dar daca vea sa ramaneti prieteni pentru ca el ar suferi daca ar sta langa candva care nu-l iubeste si mai bine gaseste pe cineva care sa-l iubeasca

| justmeesb a răspuns:

Pai ii spui ca nu mai simti cesimteai pentru el, ca nu e vina lui ci pur si simplu nu poti sta cu el din obisnuinta sau mila si ca e cel mai bine asa, o sa va gasiti fiecare jumatatea cu care sa traiti toata viata, ceva de genul, bafta si fi tare.

| emodoll666 a răspuns:

Poi, uitate adanc in ochii lui, incearca sa ii spui tot ce simti, dar mai ales trebuie sa-i spui motivele despartirii insa trebuie sa fi convingatoare, nu sa spui ceva de genul: "Ma despart de tine, am gasit altul mai dragut."

Iti urez succes :*:*:*