| PaulChamp56 a întrebat:

Acm 4 zile m-am certat cu iubita...i-am reprosat lucruri oribile sad Sa suparat pe mine,eu nu am luat in seama asta! Dar iubita pe care o stiu eu m-ar fi iertat pentru orice,absolut orice,ea e genul care ma suna intr-una,era obsedata,se bucura la fiecare compliment,isi mintea parintii (ei nu stiau de noi ) mereu avea vise,ma placea cu mult inainte sa fim impreuna, nu s-ar fi indoit niciodata de mine ) Totusi de la fata asta perfecta a ajuns sa ma evite, eu incercam sa ma impac cu ea si ea o lua ca pe o cearta, toata treaba de acum 4 zile a fost ca eu ii reprosam ca ofera mai multa atentie noilor ei colegi cu care vorbea pe fb,eu am mai incercat sa ma despart de ea dar m-am intors pentru ca o iubesc prea mult,acum imi spune ca e mai bine asa, ca a gresit si m-a facut sa sufar si ca nu ma merita (mereu imi spunea ca nu ma merita) si ca inca ma iubeste foarte mult, este foarte ambitioasa nu ii pot schimba decizia oricat as incerca parca nu mai e la fel.i-am zis ca ma sinucid si mi-a zis ca o face si ea daca o fac, eu plang toata ziua si ea la fel. A zis ca nu pot sa ii schimb decizia.dar intrebarea mea este ce s-a intamplat? Cum o pot castiga la loc? O iubesc prea mult pentru a o lasa! Va rog sa ma ajute cineva.

1 răspuns:
| ciprian2001 a răspuns:

Incercati sa discutati, spune-i sa lase la o parte nervii si ambitia, sa vedeti ce probleme aveti.Cand le rezolvati, propune-i impacarea, pana atunci insa...e drum destul de lung