| Ancien a întrebat:

Acm o luna..am cunoscut un baiat; tot in aceea zii m-a inselat iubitul sad. Dupa o saptamana mam cuplat cu baiatul acela.dar acum simt niste palpitatii cand ma gandesc la el; nu stiu ce e cu mine si mai am si o senzatier ciudata in stomac... imi vine sa zambesc itnruna si ma opresc mereu din mers laughing! Imi puteti zice ce inseamna asta pentru ca inainte sal cunosc nu mi se intampla? Sunt indragostita sau mie rau laughing?

Răspuns Câştigător
| AngelGirl5 a răspuns:

Ce simpatica esti laughing. Tu ar trebui sa stii ce simti laughing.
Felicitari : ai fost diagnosticata ca fiind INDRAGOSTITA... laughing :*

Cel mai superb sentiment. Dar ai grija sa nu suferi sad. Ar fi pacat.
Dar imi plac sentimentele tale laughing te opresti din mers...zambesti mereu. adorabil :*

| Ancien explică (pentru AngelGirl5):

Mersi Mersi happy...dar sa stii ca cunoscusem fata cu care m-a inselase acel baiat si...mi-a spus ca el[baiatul de care m-am indragostit] a intrebat-o daca vrea sa fie iubita lui l-am intrebat pe el a zis da cica in gluma nu mi-am dat seama ca era un porc crying

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplele,obisnuitele simptome ale dragostei.winking

| DSabb a răspuns:

esti indragostita, este normal! :*

| sweetysweetyyy a răspuns:

Se vede ca ti-a placut baiatul, dar pur si simplu atunci nu ti-ai dat seama, fiindca erai intr-o relatie... totusi cred ca ca incepi sa te indragostesti de el.