| Deliaa94 a întrebat:

acum 1 luna si jumate, aproape 2 luni am inceput sa vb cu un băiat pe messenger, în fiecare zii aproape. tinand cont ca eu eram in România, si el in Italia. ( locuiesc si eu tot in Italia ) ..cand am venit inapoi vineri, sambata adică ieri ne-am vazut pentru prima oară, am simtit un sentiment ciudat, dar m-am simtit foarte bine! Dupa ce am fost la un bar ..am facut cate un suc..la un moment dat ne-am dus in masina si am stat pentru ca era foarte frig. dupa 1 ora si ceva aproape pentru ca trebuie sa plec acasa, inainte sa plec mi-a spus sa il pup ..normal ca il pupam pe obraz asa este politicos cand cineva pleaca! Cand m-am apropiat sa-l pup pe obraz, el a intors capul si oarecum ne-am atins un pic buzele, foarte rapid.m-am enervat un pic laughing) si l-am facut nesimțit dar fara sa vreau am reactionat asa, poate am exagerat un pic.el a inceput sa rada cand m-a vazut cum am reactionat si eu la fel, dupa mi-a spus sa il pup a doua oara si mi-a spus ca nu mai face.l-am pupat si a doua oara dar a fost doar un pupic pe obraz! laughing.voi ce parere aveti, am procedat sau oare de ce a simtit sa faca lucrul asta? De la prima intalnire..eu una nu ma asteptam! happy

5 răspunsuri:
| Aricigonici a răspuns:

Nu am inteles nimic...

| Mrlove2017 a răspuns:

Voia doar sa te sarute omul ..nimic anormal... tu ai fost cam salbaticuta

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Te place. poate vroia sa vada cum vei reactiona tu, daca il vei pupa sau nu. happy

| ShamelessQboy a răspuns:

Ai reacționat cam ciudat sa zic asa, unii băieți mai orgoliosi ar putea interpreta gresit gestul tau!
S-ar gândi că nu-i placi, ca-i găsești respingători si te dezgustă si automat ca nu ar mai continua simtindu-se jigniți.
Dacă într-adevăr iti place de cineva si el te place, nu ezita sa-i arăti acești lucru si nu-i respinge gesturile de tandrețe și încercările de apropiere.
Succes va doresc!

| sofisis a răspuns:

Mda, daca ai peste 15-16 ani, chiar nu vad gestul tau normal.