| Anonimusxxxxx a întrebat:

Acum 2 saptamani am facut sex cu iubitul meu si m-a durut rau de tot desi nu sunt virgina. Nu stiu ce se intampla. Va rog sa nu radeti. mersi anticipathappy

Răspuns Câştigător
| hotdesire a răspuns:

Cel mai sigur e nepriceput si s-a grabit sa te patrunda. Nu erai suficient excitata si te-a durut.

38 răspunsuri:
| Anonimusxxxxx explică (pentru cCristiannn):

Hey. da.mi id tau ca nu pot sa.ti dau mesaj ca sunt la statutul de juniorwinking

| cCristiannn a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Hcmcristian98

| Anonimusxxxxx explică (pentru cCristiannn):

Baga.ma uwinking ella_sabina_66

| looovee a răspuns:

Nu te ingrijora, am avut situatie de asta si eu, e normal sa se mai intimple, nu-i intodeauna placut. Poate ai fost putin incordata si nu ti-a dat seama, sau nu a fost destul de umed pentru a fi placut. Nu cred ca trebuie sa te ingrijorezi, nu-i nimic esit din comun, am trecut si eu prin asta.

| unknownn a răspuns:

Pai daca o faci cu tot felul de animale ce pretentii ai? straight face

| memonelxd a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

laughing) zici tu ca nu exista baieti atenti?laughing

| edytZzza a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Daca tu nu stii sa alegi.

| ZaineaM a răspuns (pentru Anonimusxxxxx):

Hai sa nu exageram oh go on