| laviniabeluska11 a întrebat:

TPU! Acum 2 zile am cunoscut un tip pe facebook. De fapt ne stiam din vedere, dar nu vorbiserăm niciodată. In fine, el mi se părea încântat de mine si aseară ne-am văzut. Ideea e ca ne-am incins putin si am trecut la sex. El mi-a zis de la început că isi dorește o relatie cu mine si ca nu e doar. A fost deosebit de frumos, adica nu a fost doar sex, a fost dragoste, ca si cum eram împreună de foarte mult timp. Avea niste gesturi pline de dragoste. M-a sărutat peste tot si m-am simțit minunat. Se vedea că nu are prea multa experiență in domeniul asta pentru ca avea unele gesturi mai stângace, dar cu toate astea, a fost superb. Stiu ca nu e ok ce s-a intamplat, dar credeti ca ar putea sa iasă o relatie frumoasă din asta?

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Da, pare inceputul unei frumoase relatii.

| RAY a răspuns:

Orice om ascunde adevarul prin minciuni pentru a face un compliment sau a ascunde scopul de fapt,tu ca majoritatea deja te visezzi mireasa cu el, a fost o aventura atat, ce urmeaza de acuma vei vedea nu inseamna ca daca el a spus ceva adevarat, omul ce putea spune? asa bine a fost sa fac sex cu tine acuma plec pana la urma asta am si vrut sex atat, fi rationala, daca ar vrea relatie tot sexul e scopul unui mascul, orice mascul sta impreuna cu o femela in regnul animal pentru sex si la noi la fel, daca esti asa emotionala evita aventurile pe viitor

| corbulalbrosu a răspuns:

100% DA. Dupa o relatie atat de intensa si "furtunoasa" nici nu s-ar putea concepe sa nu se finalizeze cu o relatie "extrem" de trainica.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dap

| LoveSleep a răspuns:

Sau un copil frumos :X

| Doub a răspuns:

Noroc cu tine şi cu experienţele tale variate, îl poţi învăţa.

| Oana92 a răspuns:

Nu se tinea dupa tine un strain, zilele trecute? Unul pe care ai vrut sa il inviti doar sa doarma la tine?

| UnBroken2016 a răspuns:

O sa fii sigura de raspuns in cateva zile. Daca nu te mai cauta clar te place foarte mult. Posibil te va mai cauta cand mai are nevoie de o partida

| BibiMilano a răspuns:

Nu poti sa stii daca el chiar vrea o relatie de lunga durata cu tine poate doar o aventura