| luanaoana99 a întrebat:

Acum 3 luni am vazut un baiat dragut pe facebook.Pe atunci avea prietena, dar a trecut ceva timp si acum 2 saptamani imi tot dadea like-uri pe fb asa ca i-am dat si eu pana cand intr-o seara mi-a scris "mersi de like-uri :*" si am inceput sa vorbim.El s-a despartit de prietena lui chiar cu o zi inainte sa incepem noi sa vorbim. Ziua urmatoare am stabilit sa ne intalnim. Intalnirea a fost draguta insa mai tot timpul nu se uita la mine ci in fata ...cand a venit timpul sa plecam a spus "Pai o sa mai iesim ".mi s-a parut putin ciudat faptul ca ne stim deja de o saptamana jumate plus ca in prima faza vorbeam in fiecare zi iar acum putin mai rara pentru ca e foarte ocupat (face sala si sa mult prin oras ) dar nu m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.Noi vorbim si acum ca si cum am i impreauna stie ca il plac dar eu nu sunt foarte sigura ca si el ma place dupa reactii desi mi-a spus ca sunt frumoasa si chestii din astea.Nu prea il inteleg daca ma place de ce nu vrea sa fie cu mine? Precizez ca e cu 2 ani mai mare ca mine.
PS. Cand ne-am intalnit a spus ca nu prea are timp de o relatie dar mi-a mai zis si ca s-a atasat putin de mine ..Nu mai inteleg nimic.Ce asteapta?

8 răspunsuri:
| Torres92 a răspuns:

CAti ani aveti Aman2?
Poate e poponar?
EU daca eram in situatia lui, si nu mi placea de tine, nu ne mai intalneam si in alte zile.
Poate asteapta sa vina razboiul, sa se schimbe banii?

| Andrada0025 a răspuns:

Cu timpul se rezolva toate. Ti-a spus clar ca nu are timp de relatie.
Mai iesiti, fiti prieteni, iar cu timpul vedeti voi. Baietii sunt foarte iresponsabili, mai ales la varsta de 17-20 de ani, nu vor relatii, vor doar distractie!

| luanaoana99 explică:

Eu l-am intrebat daca vrea sa ne cunoastem mai bine chiar prima data cand am vorbit dar el dadea de inteles ca ma place

| Rey_Andr_1999 a răspuns:

Pfff ori e timid si asteapta sa faca fata primul pas, ori vrea sa te cunoasca mai bine. FUNDA?

| luanaoana99 explică (pentru Rey_Andr_1999):

Mi-e rusine sa fac eu primul pas... daca ma refuza?

| Rey_Andr_1999 a răspuns (pentru luanaoana99):

Stii cum se zice...Riscul meseriei..si eu is in situatia ta numa ca eu is baiat

| luanaoana99 explică (pentru Rey_Andr_1999):

Naspa sad

| Rey_Andr_1999 a răspuns (pentru luanaoana99):

Naspa e putin zis straight face