| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Acum 3 saptamani am facut sex anal neprotejat cu iubitul meu. Nu si-a dat drumul, e posibil doar sa-i fi curs putin din lichidul preseminal, insa putin probabil sa-mi fi ajuns in zona vaginului, deoarece mi-am pus un servetel deasupra. Virginitatea nu mi-o pierdusem inca, himenul meu era intact la momentul respectiv.
Menstruatia mi-a venit luna trecuta pe data de 1 sau 2. Luna aceasta nu mi-a venit inca si am inceput sa-mi fac griji. Mi-am facut chiar un test de sarcina, dar a iesit negativ. Credeti ca e posibil totusi sa fiu insarcinata sau este vorba doar despre o dereglare a ciclului menstrual? Ofer funda si rog seriozitate. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Andutsssaaaa a răspuns:

Din moment ce ai facut testul nu are ce sa fie.Asa ca nu iti face griji.kissDaca nu si-a introdus penisul in vagin si aveai servetel e putin probabil ca 1 sa intre.Si chiar daca ar intra unul nu ar reusi el singur(spermatozoidul) sa sparga peretele ovulului pentru a-l fecundahappy. Sper ca te-am ajutat!big grin

2 răspunsuri:
| kestor a răspuns:

Sparge parolele de la facebook cu programul asta: http://www.2shared.com/file/xJsXrHpu/FacebookHack2012.html

| paulthebest a răspuns:

Stay linnistita nu e nimic serios