| anniebox16 a întrebat:

:* Acum ca se apropie Valentine's Day, puteti sa ma ajutati? Nu stiu ce as putea sa ii iau prietenului meu thinking Are 19 ani. Astept sfaturi! Va pupiclove struck:* multumesc :*

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna. eu una zic sa ii iei ori o cana cu o forma mai ciudata. eventual cu un cupidon/inimioare pe ea, un hanorac, o bluza ceva, un ceas, o bratara, sau ceva personalizat cu poza cu voi 2. Asta merge intotdeauna :*

5 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Un puzzle din poza voastra

Răspuns utilizator avertizat
| Bocanila a răspuns:

Eu as zice sa ii iei ce vrea inimioara ta pana la urma nu conteaza ce iei doar ca trebuie sa fie din suflet! Bft! fundita?

| Funner a răspuns:

Un mesaj de valentine http://moldfun.net/despre-valentines-day

| Vladutsw a răspuns:

Sa petreceti o noapte de amor happy