| anonim1893 a întrebat:

Acum cateva luni m-am ´´imprietenit´´ cu un baiat pe care inainte nu il sufeream,dar de atunci ma cauta doar pentru a a vea relatii intime.Am inceput sa tin foarte mult la el iar el zice ca tine la mine dar nu il inteleg de ce nu vrea sa stie nimeni de noi nu am curajul sa-i zic ca vreau o relatie serioasa cu el Va rog sa-mi dati un sfat.Nu mai stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Deja i-ai oferit tot ce ar fi putut dori de la tine, iar sufletul tau nu-l intereseaza, numai corpul.
Nu te iubesti deloc pe tine si nu te respecti!
Pacat.

| Amelya02 a răspuns:

Daca nu ii spune nimanui de tine, atunci nu mai continuua. E clar, te foloseste.

| bughy89 a răspuns:

Te-ai gandit vreodata ca se poate sa te respinga din cauza prietenilor lui sau a aspectului tau fizic? In cazul baietilor sunt motive destul de intemeiate. Pune-te in locul lui si vezi ce nu ti-ar place la tinewinking