| pinkypuff a întrebat:

Buna TPU.Acum cateva zile am fost la cineva acasa cu iubitul prietenei mele si cu alti cativa prieteni dar fara ea.Am mers cu toti la bucatarie sa bem o cafea dar dupa un timp am ramas doar eu cu el.cand am iesit pe hol el m-a luat in brate(fiind intuneric nu ne-a vazut nimeni )iar ei l-am pupat pe gura rapid iar apoi am fugit in sufragerie unde erau si ceilalti. Dupa un timp am ramas dar eu, el si fratele lui iar el m-a sarutat de fata cu fratisu...Am mers sa fumam si am inceput sa ne sarutam,sa ma sarute pe gat,sa ma atinga, chestii din astea, cred ca m-am lasat dusa de val desi stiam ca nu e bine si ca daca prietena mea va afla nu va mai vorbi cu mine niciodata de aia acum ma simt foarte vinovata si nu stiu ce sa fac.Am 2 intrebari:Credeti ca baiatul simte ceva pentru mine? si Ar trebui sa ii spun prietenei mele? Multumes. Funda pentru cel mai bun raspuns puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu comentez, nu vreau sa comentez ce ai facut, doar iti voi raspunde strict la intrebari.

1."Credeti ca baiatul simte ceva pentru mine?"
Da, interes sexual curat, nu iubire, nu dragoste, a profitat de singuratatea lui si a ta si a incercat marea cu degetul.Grav e ca a fost primit cu bratele deschise...

2."Ar trebui sa-i spun prietenei mele?"
Ai intarziat deja.
Iubitii prietenelor sunt "tabu",nu-i atingem si nu-i lasam sa ne atinga,daca tinem la prietenia noastra.
Asa ca,spune-i urgent adevarul,macar sa stie fata pe cine saruta seara de noapte buna.
Si,orice hotaraste, sa respecti, vinovata esti tu, nu ea, ea avea incredere in tine si te considera prietena.

13 răspunsuri:
| Grinch1 a răspuns:

Parerea mea este sa ii spui, cred ca baiatul este cam fustangiu si nu cred ca tine la ea, vorbeste cu ea si o sa gasiti o solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este genul de baiat care ii place doar aventura-pe scurt asta e modul lui de viata in plus de ce te-a sarutat de fata cu fratele lui? Te-ai gandit la ce a vrut de fapt sa demonstreze? Spune-i prietenei tale ce se intampla si nu lasa ca situatia sa degenereze-caci oricum ai privi iese destul de urat.

| neutrino a răspuns:

Baiatul simte pentru tine acelasi lucru pe care-l simte si pentru colega( nu prietena) ta, si probabil pentru multe alte fete. Daca ea iti era prietena, pe tine nu avea cum sa te ia valul. Asadar nu-i spune, te vei face de rusine fata de fosta "prietena".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul vrea sa aiba pare de actiune si atunci cand o sa se termine(daca stii cum zic) se va purat cu tine ca si cu un prezervativ folosit.

| cristi202 a răspuns:

Baiatul simte ceva doar pentru formele tale. Si pentru cele ale prietenei tale. Si atit. Altfel, prietena ta ar fi unica pe care ar indrazni sa o atinga. Cred ca ar trebui sa iti iei inima in dinti si sa mergi la prietena ta si sa ii spui ce s-a intimplat. Si ar trebui sa realizati amindoua ca aveti de-a face cu un fustangiu.

| Zenithf a răspuns:

1. Simte, dar nu ce ti-ai putea dori tu.
2. Ar trebui sa-i spui, pentru ca este singura cale de a mai salva ceva.

| Awesom a răspuns:

Fetelor chiar nu aveti expresia bros before hoes? Ce-ai facut tu se numeste tradare si nu poti spune ca te-a fortat sau te-a silit sa te saruti cu el.Ti-a placut si tie, deci esti foarte atrasa de el.Practic acum daca se desparte de aia, te are pe tine.

| Suleyman a răspuns:

Are dreptate.

| CostaMate a răspuns:

Sau ai putea mintii, desi nu e frumos. Ideea ar fi sa o convingi pe prietena ta ca doar incercai sa o ajuti si sa ii demonstrezi ce fel de persoana este si sa ii explici ce a facut prietenul ei. Cum am zis nu este bine sa minti, dar daca vrei sa iti salvezi prietenia trebuie sa o faci, tu decizi ce e bine si ce e nu

| BogdăneI a răspuns:

Eu zic sa fi sinceră! Da e adevărat ți-ai trădat prietena oarecum, dar poate fără să-ți dai seama. Nu e vina ta că ești atrasă de el. Însă adcă ți la prietena ta, indiferent că ai greșit, spune-i ce om are lângă ea. Chiar dacă nu te iartă îi faci un bine. Până la urmă asta înseamnă prietenia, nu?

| intelboss a răspuns:

Nu ii spune ai innebunit in primul rand prietena ta se va supara pe tine ca l-ai lasat sa faca asa ceva si 2 s-a supara si pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu simte nimic.doar te-ar f.e odata.la noi baietii stii cum e? ne iubim partenerele dar intodeauna, gaina vecinului pare, curca.

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Prietenele nu se schimba pe baieti