| anaa943 a întrebat:

BUna TPU! acum cateva zile am fost la prietena mea acasa.ea are un frate care aparent nu mi s-a parut cine stie ce. dar dupe ce am ne.am stropit cu apa, am vb si am glumit a inceput sa-mi placa pe bunelaughing,. Si char mai mult, prietenele mele, fara sa stie ca mie imi place de el au spus ca si el m.ar simpatiza >:

Peste cateva zile mai multe familii( prieteni de familie)
pleaca la mare si mi-as dori enooorm de mult sa merg si eu cu ei! m.am gandit sa o intreb pe prietena mea daca ma poate lua cu familia ei, desi suna cam, ciudat laughing nu prea stiu cum sa formulez >:ca sa nu sune char atat de raulaughing mai ales ca acolo vin o garmada de prieteteni + el rolling on the floor

Deci ceva ideii?

FUNDITA! promit
)

Răspuns Câştigător
| ℓσνє a răspuns:

Bunahappy!
Pai :
1. Ii poti spune ca-ti place de acel baiat, dar sa nu mai zica la nimeni, si ca ai vrea sa mergi cu ea ca sa vorbesti mai mult cu el. ( desi nu-ti recomand deoarece oricat de bun ar fi un prieten, te va trada. Asa i-am spus si eu unei prietene, si apoi a aflat toata scoala ).

2.Sa ii spui asa: "Buna, imi este dor de maree, si as vreaa si eu sa merg cu tine, daca se poate bineinteles? big grin"

O zi buna! [Fundabig grin]

4 răspunsuri:
| mady9 a răspuns:

Spune-i daca poti merge cu ea la mare ca te-ai plictisit acasa sau ca n-ai chef sa stai cu parintii si ca ar fi frumos sa fiti amandoua la mare si sa va distrati! poti sa ii spui gen ca iti e dor de mare si nu stii daca o sa mergi anul asta sau ca nu ai chef sa mergi cu parintii tai si sa mergi acum cu ea! sau daca chiar crezi ca iti este prietena adevarata spune-i adevarul si o sa te inteleaga! sper ca te-am ajutat! funda? :d

| AnnDu a răspuns:

Aha deci sa inteleg ca iti place de el?, Ok incearca sa comunici sa fi draguta cu el, si daca vrei intreaba-l daca vrea sa fie cu tine. big grin

| anaa943 explică (pentru AnnDu):

Ok mersi :X
dar cum as putea sa o intreb pe prietena mea daca ma poate lua cu ea la mare laughing? farasa sunce char asa ciudat?

| anaa943 explică (pentru AnnDu):

Cum ar trebi=ui sa
o intreb pew prietena mea daca ma poate lua familia ei la mare smug fara sa sune asaa ciudat?

| ℓσνє a răspuns (pentru anaa943):

Bunahappy!
Pai :
1. Ii poti spune ca-ti place de acel baiat, dar sa nu mai zica la nimeni, si ca ai vrea sa mergi cu ea ca sa vorbesti mai mult cu el. ( desi nu-ti recomand deoarece oricat de bun ar fi un prieten, te va trada. Asa i-am spus si eu unei prietene, si apoi a aflat toata scoala ).

2.Sa ii spui asa: "Buna, imi este dor de maree, si as vreaa si eu sa merg cu tine, daca se poate bineinteles? big grin"

O zi buna! [Fundabig grin]