| Pericoldeexplozie a întrebat:

acum cateva zile am pus pe facebook o poza cand ma sarutam cu iubitu meu si un prieten de-al meu mi-a scris un comentariu rautacios gen,, e juca adevar si provocare.laughing) si voi acum. vrea sa va faca corioasilaughing)". credeti ca e gelos si dupa o mai comentat cv dar greseala literele ...nu vedea tastele de gelozie asa cred...voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Tu vrei sa crezi ca nu vedea tastele de gelozie, sau cum?
Eu cred ca doar glumeste si nu e deloc gelos. happy

| marya1994 a răspuns:

Cred ca doar incerca sa glumeasca! dar daca nu e primul comentariu de genu e posibil sa te placa:*