| Grey96 a întrebat:

Acum ceva timp am fost cu un tip. Ei bine am terminat relatia cu el dupa vreo 3 luni. Acum im place de alt tip, dar e o problema: Acest baiat e chiar fratele geaman al fostului. Ce parere aveti si ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| FataTa a răspuns:

Paii... grey96 nu ar fi o problema sa te cuplezi cu el pentru ca iubirea infrange totul... pamblica?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uau ce tare, pai daca crezi ca te place, ce mai astepti

| Mousie a răspuns:

Daca vrei sa fii considerata usuratica, combina-te cu el. el te place? daca da, e posibil ca fratele lui sa ii fii spus ca a obtinut ceva de la tine si ncearca sa obtina si el.

| anytimeanywhere a răspuns:

Pai nu e de mirare ca te'ai indragostit de celalalt doar sunt gemeni! Cred ca ar trebui sa vorbesti cu o prietena ( sau cunostita) si sa il/o pui sa il intrebe daca te place, de aici stii si tu cum sa il cuceresti. Bafta!