| ღÐιαναღ a întrebat:

Acum o saptamana baiatul pe care il plac a mers cu mine la disco. A venit mai intai la mine sh m-a intrebat daca vreau sa merg si eu am zis ca nu sh el mai rugat sh chestii d genu...pana la urma am acceptat sh am mers impreuna. El a dansat cu mine sh chestii de genul ma pupa pe obraz sh chestii d'astea. Pe la 4 dimieata eu am vrut sa plec acasa sh el a insistat k sa mai stau dar eu nu am vrut. Vreo 2 zile nu am mai vb pana kd mi-a trimis el un sms de nb sh k ma pupa. Dupa care m-a sunat sh i-am spus ca o pr de-a mea a zis ca noi ne pupam in disco sh k suntem impreuna, atunci el s-a enerveze.Acum ce credeti ca ma mai place sau nu? Fundoy big grin

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te invita la disco,insista sa mergi,sta toata noaptea cu tine,danseaza cu tine,te pupa pe obraz si tu mai intrebi daca te place?
E mort dupa tine,ar fi cazul sa intelegi pana si tu!
Legat de prietena ta care a spus ce-a spus,normal sa se enerveze, ce treaba avea respectiva sa comenteze sau sa se amestece?
Ce aveti voi doi va priveste direct si personal, nu e treaba nimanui!

2 răspunsuri:
| giovannutzu a răspuns:

Daca te place nu stiu sa-ti zic.
cel mai bine e sa afli tu singura.
vorbeste cu el intre 4 ochi si intreaba-l daca te place cu adevarat sau nu.ast acel fundoy big grintongue

| atentat a răspuns:

E nebun dupa tine daca nu era nu statea atat