| JackDaniels13 a întrebat:

acum sunt la o scoala noua. abia mi`am cunoscut colegii si ma inteleg foarte foarte bine cu ei. problema e ca imi place de un baiat din clasa :\. da' se poarta ciudaatthinking adica o data ne certam, o data ma ia in brate..adica impartim absolut tot. macarea, apa, copiem unu de la altu. se pune mereu langa mine la diferite ore. din cate am inteles are prietena. oare ma place? sau doar ma considera o, sora'. am observat ca se poarta diferit cu mine fata de cum se poarta cu celelalte fetethinking Tipu' e si putin nesimtitlaughing. da ma rog. dati-mi va roog un sfat. pana la urma. ce sa cred? sa nu-mi mai fac sperante aiurea daca nu.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Deocamdata baiatul se foloseste de tine. Sperante poti sa iti faci pana apare altul.

| JackDaniels13 explică (pentru neutrino):

Se foloseste in ce sens?straight face

| chriscole a răspuns:

Buna. daca zici ca e putin nesimtit e clar. se foloseste de tnn insa ii si place de tine. acum depinde de ce vrei tu de la el. daca iti place de el si poti sa-i suporti gesturile atunci propune-i sa iesiti impreuna la un suc. daca nu accepta atunci macar nu o sa trebuiasca sa-i mai suporti nesimtirile.

| JackDaniels13 explică (pentru chriscole):

Are prietenastraight face si nu vreau sa par ipocrita sau ceva.